Implant Seminars (Seminaria implantowe) została założona przez dr Aruna K. Garga. Od 1989 r. dr Garg organizuje szeroko zakrojone, praktyczne warsztaty szkoleniowe z chirurgii. Ze swoimi podręcznikami: Implanty stomatologiczne, Zbiór i przeszczep kości, Czynniki wzrostu implantów stomatologicznych przetłumaczonymi na osiem języków, dr Garg dosłownie “napisał książkę” nt. współczesnej stomatologii implantowej.

Dr Garg i Implant Seminars (Seminaria implantowe) zapewniają dalszą, wysokiej jakości edukację nt. implantów dentystycznych i powiązanych z nimi kwestii. Zapewnia się wielki wybór programów w różnych lokalizacjach. Dodaje się stale nowe programy, więc prosimy powracać często na stronę, aby je zobaczyć.

Chociaż, oferuje się wielki wybór programów, kilka rzeczy jest stałych – jakość i cena. Wszystkie oferowane programy dostarczane są w doskonałych sceneriach przez wiodących klinicystów, a wszystkie po niewiarygodnych cenach.

Seminaria nt. implantów stomatologicznych/edukacja
Jesteśmy oddani nauczaniu Państwa i tym samym, wielce zobowiązani oraz próbujemy zaoferować jak najwięcej praktyki przez cały okres trwania różnych programów szkoleniowych. Jeśli mają Państwo pytania lub chcieliby otrzymać więcej informacji, których nie ma na stronie internetowej, prosimy o kontakt.

Zgromadziliśmy kadrę składającą się z części najbardziej szanowanych instruktorów, gdyż naszym celem jest zapewnienie Państwu informacji, produktów i seminariów, które wzbogacą Państwa życie i poprawią umiejętności kliniczne. Proszę zobaczyć w weekend i zgłosić się do przewodniczącego w poniedziałek rano. Jako, że technologia zmienia się szybko, jest niezwykle istotne, aby każdy klinicysta nadążał za nią. Nasze seminaria nt. implantów stomatologicznych/edukacja dostarczają naszym dentystom doskonałej okazji udoskonalenia swoich umiejętności w przyjemnym, niezastraszającym środowisku.

Nasze zaangażowanie w doskonałość, nasze oddanie stomatologii wraz z bezpośrednim nadzorem naszych ekspertów sprawia, że Państwa zaangażowanie we własną doskonałość jest w zasadzie zapewniona. Czy dopiero Państwo zaczynają, czy też chcą wzmocnić dotychczasowe umiejętności, ta seria jest dokładnie tym, czego szukacie.

Zapraszamy do przyłączenia się do nas w celu nabycia doświadczenia edukacyjnego, które odmieni Państwa życie.

Dziękujemy za poświęcony czas na odwiedzenie naszej strony.