Курс “Семінари з імплантології “ був заснований лікарем Аруном К. Гаргом. З 1985 року лікар Гарг проводить екстенсивні практичні заняття в галузі хірургії. Підручники на такі теми, як стоматологічна імплантація, збір та трансплантація кісткової тканини, фактори росту для стоматологічних імплантів, написані лікарем и перекладені на вісім мов, представляють собою цілу книгу про сучасну дентальну імплантологію.

Лікар Гарг і “Семінари з імплантології” забезпечують якісне підвищення кваліфікації в галузі стоматологічних імплантів і всього, що з ними пов’язано. Предбачені різноманітні програми, які проводяться в різних містах. Курс постійно попвнюється новими програмами, і тому ми рекомендуємо Вам якомога частіше відвідувати наш веб-сайт, щоб ознайомитись з цими програмами.

Не дивлячись на різноманітність запропонованих програм, якість і доступність запропонованого матеріалу залишаються незмінними. Всі запропоновані програми проводяться у відмінних умовах ведучими лікарями-консультантами, и все це за неймовірно доступною ціною.

Семінари з стоматологічної імплантології / Освіта.

Ми віддані своій справі і нашою метою є Ваша освіта, тому ми прикладаємо всі зусилля

для того, щоб за допомогою різноманітних освітніх програм запропонувати якомога більше практичних занять. Неодмінно зверніться до нас, якщо у Вас виникли питання, або якщо Ви бажаєте отримати додаткову інформацію, окрім тієї, що надана на сайті.

Наша місія – надання інформації і матеріалів, а також проведення семінарів, які збагатять Ваше життя і покращать Ваші кліничні навички і уміння. З цією метою ми підібрали професорсько-викладацький склад, представлений найвидатнішимі консультантами, які працюють в цій галузі. Вже в понеділок Ви зможете використати нові знання, які Ви придбали протягом семінару. Технології в галузі стоматологічної імплантології постійно змінюються, і тому кожен клініцист мусить завжди знаходитися на однин крок попереду. Наші семінари/заняття з стоматологічної імплантології надають нашим стоматологам чудову можливість покращити свої навички в приємній і невимушеній атмосфері.

Наша прихильність до досконалості і відданість справі стоматології поруч з безпосереднім керівництвом наших інструкторів-експертів, гарантує повний успіх у Вашому прагненні до власної досконалості. Починаєте Ви працювати в цій сфері або ж намагаєтесь поліпшити існуючі навички, ці семінари є саме тим, що Ви шукаєте.

Ми запрошуємо Вас відвідати наші заняття і отримати освітній досвід, який змінить Ваше життя.

Дякуємо, що Ви знайшли час відвідати наш веб-сайт.